Dakar 2014

Dakar Rally in the lens of photographers

MOTORSPORT -  DAKAR 2014 PART 1

Czytaj dalej

Polscy mistrzowie kierownicy

1497768_718461484845341_1629256762_n

Czy istnieje lepszy sposób na podkreślenie swojego udanego startu w Dakarze niż miejsce na podium ostatniego etapu? Krzysztof Hołowczyc pokazał dakarowej publice na co go stać i w jakim celu powróci do Ameryki Południowej za rok, zajmując 2. miejsce na trasie odcinka specjalnego pomiędzy La Sereną i Valparaiso. Podkreślił też tym samym obecność polskich kierowców, którzy okazali się dominującą nacją pierwszej „dziesiątki” 36. edycji rajdu.

Czytaj dalej

Sonik sięgnął po srebro Dakaru

 

zdjęcieQuady dojechały do mety 13. i ostatniego etapu Rajdu Dakar. Rafał Sonik zgodnie z zapowiedziami nie ścigał się już ze swoimi rywalami, ale też nie jechał spacerowym tempem. Trzeci czas na ostatnim, 157-kilometrowym odcinku specjalnym był tylko potwierdzeniem klasy kapitana Poland National Team, który jako pierwszy Polak w historii stanął na drugim stopniu dakarowego podium.

Czytaj dalej

Życiowy wynik Jakuba Przygońskiego

1526293_622935467754530_16312111_n

Przed startem tegorocznego Dakaru opinie o szansach Jakuba Przygońskiego były podzielone. Niektórzy patrząc na niezwykle silną stawkę i przynajmniej dziesięciu klasowych zawodników, nie dawali Polakowi szans na miejsce w czołówce. Inni entuzjastycznie wskazywali go, jako jednego z faworytów, który może zrobić niespodziankę i wygrać całą rywalizację. Nasz jedynak w stawce motocykli nie posłuchał ani jednych, ani drugich. Przez 14 dni prezentował równy, wysoki poziom i przez rampę w Valparaiso przejedzie jako 6. zawodnik w stawce. Wygrał fenomenalny Marc Coma.

Czytaj dalej

Martin Kaczmarski dowiózł wynik na metę – utrzymał 9. miejsce w „generalce” na Dakarze

MCH28321

Zawodnicy Dakaru do ostatnich chwil chcą dać z siebie wszystko. Na 12. odcinku specjalnym panowała walka z czasem. Kilkusekundowe straty na punktach pomiaru i ciągła roszada miejsc sprawiała, że odcinek był emocjonujący nie tylko dla zawodników. Przez dużą część trasy Martin Kaczmarski toczył wyrównany pojedynek z Dąbrowskim i Małyszem. Ostatecznie był szybszy niż Małysz i ukończył na 18. pozycji, co pozwala mu utrzymać 9. miejsce w „generalce”.

Czytaj dalej

logo_ask_2

Dołącz do nas!

Pięknie kobiety i samochody

Okiem eksperta

Okiem eksperta - Wojciech Majewski

Szkoła Męskiego Stylu

Agnieszka

Agnieszka Świst-Kamińska – Jestem pierwszym w Polsce COOL HUNTEREM i STYLE COACHEM! Na co dzień zajmuję się obserwacją potrzeb konsumentów, by osiągnąć zamierzone cele sprzedażowe. Połączenie wszystkich tych czynników daje mi możliwość maksymalnego wykorzystania wiedzy, prowadzenia obserwacji i wyboru najlepszych form. COOL HUNTER doradza firmom we wprowadzaniu nowych produktów na rynek oraz przy tworzeniu i wdrażaniu ich kampanii reklamowych. COOL HUNTER jest najczęściej nieodłącznym elementem działu marketingu i PR-u. Swoją przygodę z cool huntingiem rozpoczęłam na studiach w Londynie, gdzie miałam przyjemność studiować właśnie ten kierunek. Jestem absolwentką prestiżowego Londyńskiego Uniwersytetu Central Saint Martins University of the Arts oraz Szkoły Stylu Moniki Jaruzelskiej.

Archiwa

Reklama